Na každú fotopascu záruka 2 roky

Tovar skladom odosielame ihneď

Fotopasce od nás môžete skúšať 15 dní

Bezplatná telefonická podpora

Ako vybrať fotopascu

Výber správnej fotopasce je dôležitý

Nasledovný článok slúži pre menej skúsených ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri výbere fotopasce, ak máte s fotopascami skúsenosti nižšie uvedené informácie nemusíte brať v úvahu, slúžia len ako odporúčanie na základe našich skúseností.

V prvom rade si musíte určiť na čo fotopascu potrebujete, najčastejšie sa fotopasca kupuje na tieto dva účely:

  • monitorovanie zveri
  • ochrana majetku

Na monitorovanie zveri väčšine ľuďom stačia fotopasce bez MMS/GPRS funkcie (teda neposielajú správy na mobil)

Čo to znamená? Fotopasca nafotí zver a vy si snímky pozriete na mieste pri kontrole fotopasce na zabudovanej obrazovke alebo vyberiete SD kartu a snímky otvoríte na počítači alebo inom prístroji, ktorý číta SD karty. Na tento účel vám výborne poslúži napríklad fotopasca Wachman King, ktorá má viditeľný prísvit avšak zver to neplaší a viditeľný prísvit je silnejší ako neviditeľný preto budete mať lepšie nočné snímky, viac o rozdieloch medzi viditeľným a neviditeľným prísvitom sa dočítate v tomto článku:

http://www.efotopasce.sk/n/welltar-7310-940nm-neviditelny-prisvit-vs-850nm-viditelny-prisvit

 

Na ochranu majetku väčšina ľudí volí fotopasce s odosielaním MMS správ na mobil pretože potrebujú byť ihneď informovaný o akomkoľvek pohybe (napr. ochrana bytu, chaty, firmy...) opäť platí, že existujú výnimky, ak vám stačí, že "záškodníka" odhalíte až dodatočne keď si prezriete snímky tak vám bude stačiť aj fotopasca bez funkcie MMS, najpredávanejšie fotopasce na ochranu majetku sú Welltar 7350 MM Suntek HC801 2G

Všetky MMS fotopasce TU

Plánujete prvú fotopascu a nie ste technický typ? V tom prípade zvážte jeden z lacnejších modelov, majú veľmi jednoduché nastavenie a kvalitou snímok nesklamú:

http://www.efotopasce.sk/c/fotopasce-najlacnejsie

fotopasca shop

Táto stránka používa cookies. Viac info