Späť

Ako si vybrať správnu fotopascu?

Pridané: 12.5.2014 19:02:10 Počet zobrazení: 7072

12 Máj 2014

Ako si vybrať správnu fotopascu?

Pred výberom fotopasce by sme si mali zodpovedať dve základné otázky:

  1. na čo fotopascu potrebujem?
  2. koľko môžem investovať?

Ľudia si fotopasce kupujú z dvoch hlavných dôvodov:

  1. ochrana majetku
  2. pozorovanie a monitorovanie zveri

OCHRANA MAJETKU fotopascou

Ak hľadáte zariadenie na ochranu majetku je len na vás, či zvolíte fotopascu s funkciou MMS alebo vám stačí aj bez MMS, každopádne však na ochranné účely je potrebný neviditeľný čierny blesk, ak potrebujete byť ihneď informovaný v prípade narušenia objektu odporúčame napr. fotopasce SG982, SG880 alebo Welltar 7310 MMS čo je najpredávanejšia fotopasca na ochranu ktorú využívajú stovky našich zákazníkov okrem fyzických osôb aj mnohé firmy, obce, mestské polície... tieto fotopasce vhodné na ochranu firemných priestorov, chaty, vášho domova a v podstate čohokoľvek, čo potrebujete mať pod kontrolou.

V prípade, že vám stačí dolapiť "narušiteľa" dodatočne tak funkciu MMS potrebovať nebudete, fotopasce s čiernym bleskom bez MMS začínajú od cca 150€, takáto fotopasca je vhodná napríklad na monitorovanie čiernej skládky, kedy nie je potrebné človeka ihneď dolapiť stačí že ho máte na snímke.

MONITOROVANIE ZVERI fotopascou

Na monitorovanie zveri vám pohodlne poslúžia aj najlacnejšie fotopasce, napríklad fotopasca Moultrie A5 dokáže spraviť pekné zábery pri cene len 99,90€, samozrejme z ohľadom na nízku cenu sa nedajú očakávať nejaké pokročilé funkcie, ale ak nie ste náročný a chcete len nejaké zábery z lesa táto fotopasca môže byť vhodným riešením. Prípadne SG570 ktorá je oproti Moultrie A5 o niečo drahšia má však niekoľko výhod, je oveľa menšia, robí kvalitnejšie fotky a má prenosný ovládač, s ktorým sa fotopasca nielen nastavuje ale sa na ňom dajú aj prezrieť fotky, ktoré fotopasca urobila, čo oceníte pri jej používaní pretože nebudete musieť vyberať SD kartu a nosiť ju až domov do počítača, ale fotky si pozriete priamo v teréne.

Ak sa Vám článok páčil, pomohol Vám alebo si myslíte, že by mohol pomôcť vašim známym zdielajte ho napríklad na Facebooku alebo dajte článku "lajk" pomocou tlačítka pod týmto textom.

Kvalitné fotopasce vám prináša Poľovníctvo TEREM

Diskusia

(1 komentár)
Neo Cambell 13.2.2016 00:21:41

Najväčší výber fotopascí na Slovensku

efotopasce

Telefonické objednávky a infolinka:

0911 734 775

E-mail: info@Efotopasce.sk

Partneri eshopu Efotopasce.sk:

polovnicke potreby

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info