Na každú fotopascu záruka 2 roky

Tovar skladom odosielame ihneď

Fotopasce od nás môžete skúšať 15 dní

Bezplatná telefonická podpora

Späť

Ako si vybrať správnu fotopascu?

Pridané: 12.5.2014 19:02:10 Počet zobrazení: 12254

12 Máj 2014

Ako si vybrať správnu fotopascu?

Pred výberom fotopasce by sme si mali zodpovedať dve základné otázky:

  1. na čo fotopascu potrebujem?
  2. koľko môžem investovať?

Ľudia si fotopasce kupujú z dvoch hlavných dôvodov:

  1. ochrana majetku
  2. pozorovanie a monitorovanie zveri

OCHRANA MAJETKU fotopascou

Ak hľadáte zariadenie na ochranu majetku je len na vás, či zvolíte fotopascu s funkciou MMS alebo vám stačí aj bez MMS, každopádne však na ochranné účely je potrebný neviditeľný čierny blesk, ak potrebujete byť ihneď informovaný v prípade narušenia objektu odporúčame napr. fotopasce Welltar 7350 MMSuntek HC 801 2G alebo Welltar 7310 MMS čo je najpredávanejšia fotopasca na ochranu ktorú využívajú stovky našich zákazníkov okrem fyzických osôb aj mnohé firmy, obce, mestské polície... tieto fotopasce vhodné na ochranu firemných priestorov, chaty, vášho domova a v podstate čohokoľvek, čo potrebujete mať pod kontrolou.

V prípade, že vám stačí dolapiť "narušiteľa" dodatočne tak funkciu MMS potrebovať nebudete, fotopasce s čiernym bleskom bez MMS začínajú od cca 80€, takáto fotopasca je vhodná napríklad na monitorovanie čiernej skládky, kedy nie je potrebné človeka ihneď dolapiť stačí že ho máte na snímke.

MONITOROVANIE ZVERI fotopascou

Na monitorovanie zveri vám pohodlne poslúžia aj najlacnejšie fotopasce, napríklad Wachman King dokáže spraviť pekné zábery pri cene len 79,90€, samozrejme s ohľadom na nízku cenu sa nedajú očakávať nejaké pokročilé funkcie, ale ak nie ste náročný a chcete len nejaké zábery z lesa táto fotopasca môže byť vhodným riešením. Prípadne Suntek HC801 A

Ak sa Vám článok páčil, pomohol Vám alebo si myslíte, že by mohol pomôcť vašim známym zdielajte ho napríklad na Facebooku alebo dajte článku "lajk" pomocou tlačítka pod týmto textom.

Diskusia

(1 komentár)

Neo Cambell 13.2.2016 00:21:41

Najväčší výber fotopascí na Slovensku priamo od dovozcu - záruka kvality, servisu a poradenstva

efotopasce

Telefonické objednávky a infolinka:

0911 734 775

E-mail: info@Efotopasce.sk

 

Táto stránka používa cookies. Viac info