Na každú fotopascu záruka 2 roky

Tovar skladom odosielame ihneď

Fotopasce od nás môžete skúšať 15 dní

Bezplatná telefonická podpora

Späť

Fotopasce Browning - skvelá voľba nie len pre poľovníkov

Pridané: 15.7.2015 18:27:12 Počet zobrazení: 4748

15 Júl 2015

Fotopasce Browning

Fotopasce Browning - skvelá voľba nie len pre poľovníkov

Fotopasce Browning

Značka Browning poskytuje plnú produktovú radu fotopascí, ktoré vám pomôžu zachytiť skvelé obrázky s lesa či vášho pozemku. Či sa už snažíte zachytiť toho ukážkového jeleňa, ako kráča po svojej tradičnej cestičke, alebo ste zvedaví, čo sa v noci deje na vašom pozemku, medzi fotopascami Browning určite nájdete ten správny produkt práve pre vás.

Funkcie fotopascí Browning

Fotopasce Browning sa pýšia rýchlosťou spúšte menej ako 1 sekunda, vďaka čomu určite nepremeškáte žiadny skvelý záber. Fotopasce zachytávajú počas dňa ostré a jasné farebné obrázky a video. Keď príde noc, fotopasce Browning si osvetľujú svoje okolie pomocou infračerveného svetla, ktoré nevystraší zver. Nočné fotky sú tiež ostré a jasné, a to až vo vzdialenostiach 20 metrov či dokonca viac.

Jednou z hlavných predností fotopascí Browning je schopnosť nahrávania úžasného HD videa so zvukom. Predstavte si, že by ste boli schopní zachytiť dvojminútový HD videozáznam zveri prechádzajúcej sa popri vašej fotopasci. A dokonca aj počuť, čo sa v okolí deje.

Produkty

Range Ops je základný model fotopascí Browning. Táto fotopasca zachytáva ostré a jasné obrázky s rozlíšením 8 megapixelov, či už cez deň alebo v noci. Táto fotopasca je schopná zachytávať video v rozlíšení HD (1080 x 720) spolu so zvukom.

Recon Force je model fotopasce, ktorý bol pre rok 2015 kompletne vynovený. Recon Force je schopný fotiť fotografie s rozlíšením 10 megapixelov, čo je popredná hodnota na celom trhu. Video je zachytávané dokonca v rozlíšení Full HD (1920 x 1080), čo je oproti vstupnému modelu značný posun. Tieto videá si môžete pustiť na naozaj veľkej obrazovke, a stále budú jasné a ostré. Špeciálne infračervené osvetlenie zaručí, že aj v noci budete vidieť, čo sa na vašom pozemku deje. A vďaka „Zero Blur“ technológií, teda extrémne vysokej rýchlosti uzáveru, nebudú ani nočné obrázky rozmazané.

Spec Ops je najlepšie skrytá fotopasca z produktovej rady značky Browning, ktorá bola takisto pre rok 2015 kompletne prerobené. Podobne ako Recon Force, aj Spec Ops zhotovuje obrázky s rozlíšením 10 megapixelov, a video v rozlíšení Full HD. Táto fotopasca je vďaka svojmu vzhľadu ideálnou voľbou pre pozorovanie plachých zvierat, ako aj skvelá bezpečnostná kamera pre váš majetok.

Všetky fotopasce značky Browning sú vyrábané v rozmeroch približne 12,5 x 10 x 5 centimetrov. K svojej fotopasci si môžete dokúpiť aj rôzne príslušenstvo. Bezpečnostné boxy pre fotopasce zaistia, že ostanú tam, kde ich necháte. Celokovová konštrukcia zaisťuje maximálnu odolnosť. Box môžete uzamknúť pomocou klasického visiaceho zámku. Pre uloženie fotopasce do prírody sú ideálnym pomocníkom držiaky na strom, ktorými môžete kameru prichytiť kamkoľvek v lese. Vďaka špeciálnemu uchyteniu môžete fotopascu prichytiť k akémukoľvek stromu a perfektne ju nasmerovať. Browning ponúka aj bežné príslušenstvo ako pamäťové karty batérie.

Často kladené otázky

Aké batérie odporúčate?

Odporúčame vám použiť alkalické alebo lítiové AA batérie, ktoré zaručia optimálny chod fotopasce. Pre najlepšie výsledky odporúčame použiť batérie s logom Browning, Energizer či Duracell.

Aké SD pamäťové karty odporúčate?

Odporúčame vám použiť SD karty s logom Browning, či kvalitné značky ako Sandisk či Kingston. Kvôli veľkosti súborov, v ktorých sú fotografie a video uložené, sú najlepšie karty označené ako SDHC a sú to aspoň SD karty triedy 4.

Aká je detekčná vzdialenosť Browning fotopascí?

Fotopasce Browning majú detekčnú vzdialenosť 13 – 15 metrov.

Ako ďaleko by som mal umiestniť fotopascu od aktívnych zvierat?

Fotopascu odporúčame pre najlepšie výsledky umiestniť do vzdialenosti približne 10 metrov od stopy či od zdroja potravy. Táto vzdialenosť je dostatočne blízka na to, aby zachytila zviera, ktoré fotopasca detekovala, ako aj iné zvieratá, ktoré môžu stáť v úzadí.

Ako vysoko by som mal umiestniť fotopascu?

Odporúčame vám fotopascu umiestniť do výšky zhruba 1 meter.

Čo je Multi Shot mód?

Multi Shot mód umožní fotopasci zhotoviť viacero obrázkov vždy, keď niečo detekuje. Počet zhotovených obrázkov si môžete nastaviť, pričom maximum je 8 obrázkov. Jednotlivé obrázky sú odfotené vždy s 3-sekundovou medzerou.

Čo je Rapid Fire mód?

Rapid Fire mód je veľmi podobný Multi Shot módu. Rozdiely spočívajú v tom, že pri Rapid Fire móde je maximálny počet obrázkov 6 a sú zhotovené s 0,3 sekundovými medzerami.

Čo je Timelapse mód?

Timelapse mód je užitočný, keď umiestňujete fotopascu na novú lokalitu a nie ste si istí, či sa nejaká zver objaví. V tomto móde fotopasca zhotovuje obrázky vždy v nastavenom intervale, vďaka čomu zachytí aj zver, ktorá nie je dostatočne blízko na spustenie fotopasce.

Prečo sú nočné obrázky čierno-biele?

Nočné obrázky sú fotené s použitím infračerveného osvetlenia, ktoré neumožňuje zachytenie farebného obrázku. Výhodou tejto voľby je to, že fotopasca neosvetľuje svoje zorné pole jasným bleskom, ktorý by zver zaručene vyplašil.

Ako sformátujem SD kartu?

Je odporúčané sformátovať SD kartu vždy, keď fotopascu používate. Na sformátovanie SD karty ju umiestnite do fotopasce a v nastaveniach nájdite možnosť „vymazať všetky obrázky“. Túto možnosť potvrďte a vaša karta bude sformátovaná. Prídete však o všetko, čo na karte pred sformátovaním bolo.

Aká je vaša záruka a ako sa zaregistrovať?

 

Vaša fotopasca Browning má záruku platnú 2 roky. Ručíme za to, že fotopasca bude funkčná a bez defektov výroby či použitých materiálov, pokiaľ ju budete používať bežným spôsobom a za bežných podmienok. Poškodenú kameru vám opravíme alebo vymeníme za novú. Ak chcete zaregistrovať svoju fotopascu, môžete tak urobiť na www.browningtrailcameras.com/customer-service/warranty/#sthash.8JIxuh9D.dpuf.

Porovnanie nočných fotiek Browning vs. ScoutGuard vs. Acorn


odkaz

Alternatívne príspevky:

Najväčší výber fotopascí na Slovensku priamo od dovozcu - záruka kvality, servisu a poradenstva

efotopasce

Telefonické objednávky a infolinka:

0911 734 775

E-mail: info@Efotopasce.sk

 

Táto stránka používa cookies. Viac info